![In-topul-tarilor-care-trimit-noi-vizitatori-catre-noi-se-afla-Romania.-Nikitas-Martigakis-Business-Association-of-Ammouliani-Island](https://www.ammouliani.ro/wp-content/uploads/2024/02/In-topul-tarilor-care-trimit-noi-vizitatori-catre-noi-se-afla-Romania.-Nikitas-Martigakis-Business-Association-of-Ammouliani-Island-1-750x475.jpg)
Στην κορυφή των χωρών που στέλνουν νέους επισκέπτες προς εμάς βρίσκεται η Ρουμανία.” – Νικήτας Μαρτιγιάκης – Αναπτυξιακος Σύλλλογος Επιχειρήσεων της Νήσου Αμμουλιανής
“Στην κορυφή των χωρών που στέλνουν νέους επισκέπτες προς εμάς βρίσκεται η Ρουμανία.” – Νικήτας Μαρτιγιάκης – Αναπτυξιακος Σύλλλογος Επιχειρήσεων της Νήσου Αμμουλιανής 2024 – μια σεζόν με θετικές προοπτικές και δυνατότητα ρεκόρ τουριστών Συμφωνία συνεργασίας και φιλίας με την Ένωση Ελλήνων της Ρουμανίας Επιλέξαμε να συμμετέχουμε στην Έκθεση Τουρισμού[…]